21 Mart 2016 Pazartesi günü saat 12:30' da Hastanemiz Tuğra Konferans Salonu'nda "14 Mart Sağlık Haftası" ile birlikte "Çanakkale Şehitlerini Anma" programı Gerçekleştirildi...

İnsanların yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı bir hayat sağlamak için karşılaştığımız türlü güçlük ve zorluklara rağmen gece-gündüz demeden bu kutsal, saygın ve onurlu görevi büyük bir özveriyle yerine getirmeye çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı ile yalnızca Türk Tarihi değil bütün dünya tarihinin akışını etkilemiş olan Çanakkale Zaferimizin aziz kahramanlarını anma programımız; Ankara 2. Bölge Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Furkan Erol KARABEKMEZ, İdari Hizmetler Başkanımız Dr. Aziz Alper BİTEN, Keçiören Belediyesi Başkan Yardımcımız Nihat YILDIZ ve  Keçiören İlçe Milli eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL'in de katılımlarıyla büyük bir coşkuyla gerçekleştirilmiştir.

Hastanemiz uzman doktorları ve idarecilerin de programa katkıları ile, Çanakkale ruhu ve Tıp Bayramı anlam ve önemi bir kez daha salonda hissedilmiştir.

Çanakkale Şehitlerini anma, milli birlik ve beraberlik temalarının işlendiği sunumların ardından, 30 hizmet yılını geride bırakan hekimlerimize verilen Teşekkür Plaketlerinin takdimi sonrasında bağımsızlık sembolü olarak anılan Kafkas Gösterisi ile programımız tamamlanmıştır.

Etkinlik programına ait galeriye burdan ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı: 29 - Toplam Görüntülenme Sayısı: 2646