Hastane Yönetim kadromuz tarafından gerçekleştirilen Ev Ziyaretleri  Devam Ediyor....

Daha etkin bir yönetim anlayışı ile hizmetlerin kalitesini, hasta memnuniyetini ve sağlık çalışanlarının mesleki motivasyonlarını artırma amaçlı hastalarımıza Hastane Yönetim Kadromuz tarafından gerçekleştirilen Ev Ziyaretlerimiz devam etmektedir.

Hastanemizin idari personelleri eşliğinde Uzman Doktorlarımız, Hemşirelerimiz, Diyetisyenimiz, Psikoloğumuz, Sosyal Hizmet Uzmanımız ve  Yaşlı  Bakım Teknikerimizden  oluşan ekipten katılımlar ile  hastalarımıza evlerinde sağlık hizmeti verilmekte ve aynı zamanda hastalarımızın aktardıkları öneriler ele alınarak yapılması gereken düzenlemeler hayata geçirilmektedir.

Hastalarımız ziyaretlerden memnun kalmakta ve Hastane Yönetimine birebir memnuniyetini ve varsa önerilerini iletme imkanı bulmaktadır.

Hastane Yöneticimizin hasta ile müspet iletişim,  hastaların  hastanemizden aldıkları hizmeti ve memnuniyetlerini sorgulama ve  Hastalarımızın iletmiş oldukları  önerileri zamanında tespit ederek yapılması gerekenleri uygulamak anlamında hassasiyetle üzerinde durmuş olduğu Ev Ziyaretlerinde hedefimiz, hastanemizi hizmet kalitesi anlamında çıtayı en üst seviyelere çıkarmaktır. 

 

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı: 95 - Toplam Görüntülenme Sayısı: 1605