Hastanemiz tarafından düzenlenen Hemşirelik Haftası; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Yardımcımız Ercan ÖZGÜL, Keçiören Belediye Başkanımız Mustafa AK, Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcımız Mehmet ATASEVER, Genel Sekreterimiz Muhammet ÖRNEK, Çalışan Hakları ve Güvenliği Daire Başkanımız Fatma ŞAHİN Hanımefendinin teşrifleriyle, Hastane Klinik Hocalarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızın yoğun katılımıyla kutlanmıştır.

Programımız, hastanemiz hemşirelerini temsilen 3. Göğüs Kliniği Sorumlu Hemşiresi Kübra Ayhan ÇAVUŞLU?nun hemşirelik  tarihi ve gelecekteki hemşirelik vizyonuyla ilgili konuşmasıyla başlayıp, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Aygül BULUT un gelişen ve büyüyen Türkiye de hemşirelik mesleğinin hak edeceği hedefe ulaşabileceğini belirtmesi, saygı ve sevgilerini sunmasıyla devam etmiştir.

 Hastane Yöneticimiz Doç. Dr. Göktürk FINDIK konuşmasında sağlık camiasının belkemiğini oluşturan hemşirelerimize teşekkür ve tebrik mesajlarını iletmiş ve ardından Keçiören Belediye  Başkanımız Mustafa AK hemşirelere sizler çok seviliyorsunuz, gönüllerdesiniz diyerek tebriklerini ifade etmiştir.

Teşrifleriyle hastanemizi onurlandıran Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Yardımcımız Ercan ÖZGÜL, hemşirelik mesleğinin öneminden bahsederek tüm hemşirelerin gününü kutlamış ve teşekkürlerini ifade etmişlerdir.

Genel Sekreterimiz Muhammet ÖRNEK, sağlık camiasının fedakar neferleri olan hemşirelere şükranlarını sunmasının ardından, söz alan Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcımız Mehmet ATASEVER ve Çalışan Hakları ve Güvenliği Daire Başkanımız Fatma ŞAHİN, hemşirelik mesleğinin kutsallığına ve değerine değinmiş ve sevgi dolu temennilerini ifade etmişlerdir.

Konukların konuşmalarının ardından Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Psikolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Öznur ÖZDOĞAN tarafından bir söyleşi gerçekleştirilmiştir.

Hastanemize yıllarca hizmet eden hemşirelerimizden Şerafet ULUSOY  ve Nermin KARALAR?a ?Onur Belgeleri?, Hastane Yöneticimiz Doç. Dr. Göktürk FINDIK ve  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Aygül BULUT tarafından verilmiştir. Çalışan Sağlığı Birimi Hemşiresi Nurcan KUTAN?ın  şiir ve Cerrahi kliniği Hemşiresi İbrahim AYDIN?ın bağlama dinletisiyle programımız  keyifli bir şekilde sona ermiştir.

 

 
Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı: 18 - Toplam Görüntülenme Sayısı: 2766